Eendaagse crisisoefening hulpdiensten

In de week van 12 tot en met 18 mei vindt er een eendaagse oefening plaats op Vlieland, waarbij verschillende hulpdiensten – waaronder Veiligheidsregio Fryslân – samen trainen. Dit doen zij om goed voorbereid te zijn op noodsituaties.

De oefening wordt gehouden op een afgelegen deel van het eiland. Je zult er dus waarschijnlijk weinig van merken. Mogelijk hoor je wat meer geluid of zie je hulpverleningsvoertuigen met zwaailicht en sirene. Ook kunnen er acteurs worden ingezet die slachtoffers spelen met nepverwondingen, om de oefening zo realistisch mogelijk te maken.

Na afloop plaatst Veiligheidsregio Fryslân een korte video op hun website en sociale mediakanalen. Meer weten over het werk van Veiligheidsregio Fryslân? Kijk dan op veiligheidsregiofryslan.nl.